130 діб наша держава веде героїчний опір російській агресії

130 діб наша держава веде героїчний опір російській агресії, український, незважаючи на величезні втрати, вистояв, зміцнив, навчився жити та працювати в умовах постійної небезпеки та несподіваних загроз.

Жодного дня, наша група компаній не зупиняла своєї діяльності, цілодобово захищаючи майно громадян та підприємств від злочинних посягань. За цей час ми навчились працювати в умовах військового стану, рівень готовності реагувати на зміни обстановки, нові загрози зріс на порядок.

Якщо, декілька місяців назад, ми ставили собі за мету приймати об’єкт середнього рівня складності за 24 години, то на сьогодні стандартом компанії, до якого ми прийшли є «від тривоги до тривоги». Вже неодноразово, процес прийняття під охорону об’єкту клієнта «під ключ», займав не більше 4-х годин.

Руйнація економічних центрів сходу нашої держави кинула нам непростий виклик щодо забезпечення потреб наших клієнтів сучасним інноваційним обладнанням, з яким ми успішно справились.

У сім’ю наших клієнтів прибули підприємства та компанії тимчасово переміщенні з найбільш небезпечних прифронтових регіонів, в тому числі і такі, що безпосередньо працюють на вдосконаленням потуги наших Збройних Сил!

Ми працюємо, ми стаємо міцнішими, ми стаємо кращими!

 

Слава нашим Героям!

Все буде – Україна!

Акція «Приведи друга»

Подбайте про безпеку своїх друзів та близьких і отримайте приємний бонус на Ваш вибір:

  • Два місяці безкоштовної охорони для Вас або
  • Один місяць безкоштовної охорони для Вас + один місяць безкоштовної охорони для Вашого друга
Опубліковано у розділі Акції

Системи безпеки, щоб пережити зиму

Незважаючи на те, що ми не можемо прибрати сніг з вашого даху або запустити генератор, індивідуальне рішення системи сигналізації для Вашого може забезпечити додатковий спокій під час несприятливої ​​погоди. Зосереджуючись на тому, щоб зігрітися та провести час, дозвольте нашій компанії захистити ваш дім від додаткових загроз.

Наші персоналізовані рішення розроблені спеціально з урахуванням потреб Вашого будинку, від систем сигналізації про вторгнення – до пожежної сигналізації та виявлення чадного газу. Дверні контакти виявляють пролом входу, коли ваша система активована; датчики розбитого скла сигналізують зі звуком розбитого скла; датчики руху виявляють рух у захищеній зоні, комбінована пожежна сигналізація виявляє дим і тепло; і детектори CO захистять вас від «тихого вбивці».

За допомогою системи сигналізації кожен із зазначених пристроїв надсилатиме сигнал на наш пульт охорони, де навчені оператори швидко й точно реагують на Ваші надзвичайні ситуації

Усі системи охоронної та пожежної сигналізації встановлюються з вбудованою резервною батареєю, тож ваші системи безпеки залишаються в працездатному стані, навіть коли немає живлення.

Партнерський проект – охорона та пожежне спостереження від одного оператора

Колаборація з компанією ТОВ «Пожежне спостереження «Захід», яку було розпочато лише 2 місяці тому, вже на початковому етапі приносить позитивні результати. Клієнти наших послуг отримують непоганий бонус у вигляді регламентного обслуговування усього комплексу системи безпеки, сплачуючи при цьому лише за обслуговування пожежної сигналізації.

Крім того, при підключенні до віддаленого моніторингу усього комплексу сигналізації, значно зменшується час реагування на сигнали про спрацювання пожежної сигналізації, адже, навіть на такі тривожні повідомлення оператор скеровує групу швидкого реагування. В свою чергу , системи і охоронної, і пожежної сигналізації, працюють значно стабільніше в разі спільного використання, а можливість запобігти таким злочинам, як підпали, зростає у декілька разів.

Обов’язкові пожежні сповіщувачі диму

Мешканці соціального житла Великобританії від сьогодні почуватимуться безпечніше. Міністерство житлового будівництва затвердило обов’язкову норму встановлення пожежних сповіщувачів диму у орендованому житлі.
Попередньо у Об’єднаному королівстві діяли норми, які зобов’язували власників житла, що здається в оренду встановлювати датчики диму на кожному поверсі об’єкту нерухомості, що здається в оренду та сповіщувачі газу у будь-якому приміщенні, де здійснюється спалення твердих видів палива (твердопаливні котельні, каміни, тощо).
Від цього часу, норми встановлення вказаного типу пожежного обладнання розповсюджується на всі приміщення орендованого житла і повинні бути підключені до єдиної системи пожежної сигналізації.
На думку експертів галузі, такі нововведення значно покращать протипожежний захист об’єктів житлової нерухомості, що надасть можливість оперативно реагувати на сигнали про перші порушення системи захисту від пожежі.

“Десятиліття протипожежної безпеки 2022-2032”

Всесвітня коаліція з понад 80 найбільших підприємств протипожежної безпеки (IFSS) започаткувала “Десятиліття протипожежної безпеки 2022-2032”, метою якого є забезпечення єдиного підходу до безпеки та управління будівлями та інфраструктурою у всьому світі.

На сьогодні світові стандарти систем захисту від пожеж базуються на єдиних принципах, які націлені на упередження та мінімізацію ризиків для населення та майна ще на етапі проектування нових об’єктів нерухомості. Однак, в силу різних історичних підходів, вказані стандарти потребують уніфікації та оновлення із врахування вимог сьогодення.
Серед основних завдань створена коаліція вбачає
o Гармонізацію принципів протипожежної безпеки на міжнародному рівні;
o Максимальна спрощеність для проектантів, що підтверджується перевірками протипожежного стану;
o Доповнення місцевих та регіональних стандартів;
o Задоволення потреби у періодичних інноваціях та удосконаленнях;
o Запровадження єдиного стандартного формату звітності щодо обладнання захисту від пожежі.

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію на сайті для отримання додаткової знижки